Kvíz - svěřenské fondy na vzestupu

14. 1. 2019

Vážení,

na nový rok jsme si pro Vás v TWP připravili různé druhy kvízů a odměn. Dovolte nám tedy tento lednový odlehčený newsletter věnovat Svěřenským fondům, které jsou v ČR na vzestupu. V rámci našeho newsletteru máme pro Vás připraven drobný vzdělávací kvíz

První dva z Váskteří nám nejrychleji odpoví na otázku, kdy odpověď můžete najít na našich TESTOVACÍCH webových stránkách https://trustsandwealth8.webnode.cz/, v jakém roce jste si mohli prvně založit svěřenský fond (možná pod jiným názvem) na našem území, obdrží láhev vína a 25% na služby "analýza svěřenského fondu". 

Odpovědi prosím pište na info@trustsandwealth.com

Česká veřejnost je pomalu ale jistě seznamována s institutem svěřenského fondu. Češi již dávno pochopili, že toto není nástroj na daňové podvody či nekalé praktiky. Pochopení toho, že je svěřenský fond nejbezpečnější forma ochrany majetku a má mnoho dalších využití, již tedy Češi poznali. A tak stále více podnikatelů a občanů si zakládá svůj svěřenský fond. Samozřejmě že nemůžeme dosahovat zatím čísel jako v zahraničí, ale fakt, že fondů je evidováno již přes 1300 svědčí o rostoucí oblibě. Navíc za posledního cca půl roku jich přibývalo tempem cca 150 fondů za měsíc.

Češi tak začali chápat faktický význam fondu jako takového. Poznali, že svěřenský fond může být nástrojem na vyřešení mnoho rodinných či firemních požadavků. Namátkou například: ochrana majetku před podvodníky, náhražku předmanželské smlouvy, nahrazení závěti, mezigenerační transfer majetku. Určitě podnikatele bude zajímat nastavení firemní struktury, předání firmy potomkům, ochranou např. před "insolvenční mafií" či podnikatelskými riziky. Možnosti jsou nekonečné a rozmanité.

V mediích a v evidenci svěřenských fondů se v posledních týdnech objevují zajímavé názvy fondů. Např. fond pro strýčka Skrblíka, fond na podporu kávové kultury, fond na cestu kolem světa, fond na vesmírnou raketu nebo fond pro rotoped. To jen ukazuje rozmanitost použití.

Jak tedy zjistit, jestli je fond vhodný pro Vás a jak vůbec funguje? Nejlépe navštívit náš seminář nebo nás přímo kontaktovat. Mnoho informací také naleznete na našich nových webových stránkách. V rámci našeho servisu máte úvodní konzultace zdarma.

S přátelským pozdravem

Roman & Zbyněk

Trusts & Wealth protection

Použité zdroje:

Vlastní hledání a zkušenosti a dále

https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4013157/obliba-sverenskych-fondu-v-cr-roste-jejich-pocet-presahl-1300.html
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

SUBSCRIBE FORM HERE...

Oxygen works with any Contact Form plugins