Blog
Informace pro Vás od nás

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Stále slýcháme o měnách, silné koruně a euru, o zajištění měny. V naší kotlině platíme českou korunou. A tak našinec stále řeší, co s tím. Firmy stále bojují s tím, jestli a jak se zajišťovat proti výkyvům kurzu. Občané stále počítají "nejvýhodnější" kurzy, kolik si mají vyměnit peněz na dovolenou a jak je to s poplatky za konverzi.

A máme tu rok 2020. Nevím jak Vy, ale my jsme koncem roku 2019 dostávali desítky emailů a článků s prognózami na rok 2020. Jeden ekonom říkal to a druhý ono. Myslím si, že za rok si nikdo nevzpomene a nikdo si články z konce roku 2019 nesrovná s rokem 2020 a neporovná, kdo měl pravdu a kdo se netrefil. Navíc si myslíme, že trefit se stejně nedá....

v následujících dnech svátků většina z nás zasedne společně s rodinou. Budeme se se svými nejbližšími radovat, trávit společně čas, rozjímat. Zajisté se na chvilku zastavíme, zapřemýšlíme nad sebou samými i nad dalším směřováním. Budeme mít různá přání do následujícího roku 2020 a čeká nás samozřejmě i zpětné zrcátko roku 2019.