Finanční poradci
Sdílení a spolupráce nás posune dál

Práce finančního poradce nebo vedení finančně poradenské společnosti je v dnešní době velmi náročné povolání. Sdílejme společně zkušenosti, předávejme si know-how a zlepšeme společně servis a péči o klienty. 

A proč my? Máme dohromady 28 let praxe a zkušeností. Více jak 4000 obsloužených klientů, fakticky nulová stornovost smluv. Vzděláváme finanční poradce od roku 2007. Nejsme teoretici, naučíme Vás praxi, a jak pracujeme s klienty my.

A proč spolupracovat s námi? Máme unikátní kombinaci služeb a servisu pro klienty. Rozšiřte si tak Vaší produktovou nabídku pro Vaše klienty. Neváhejte se zeptat. Rádi se s Vámi sejdeme. 

Bez vzdělání to nejde. Získejte prestižní finančně poradenské tituly PFP / EFA. Získejte lepší obchodní dovednosti a náskok před konkurencí. Kvalitní vzdělání je naprostým základem každého finančního poradce! Poznejte naše vzdělávací kurzy.

Díky našim pravidelným newsletterům budete s vašimi klienty v neustálém kontaktu. Analýzy finančních instrumentů včetně unikátního back-testu portfolií. Zjistěte více o našem analytickém balíčku. Více zde.

Nejsme brouci pytlíci. Nikdo dnes nemůže umět všechno. Společně ale můžeme nabídnout klientům daleko více a vyšší přidanou hodnotu. Pojďme se sejít a nalézt průsečíky spolupráce. Rozšiřte si své portfolio služeb ještě dnes.