Finanční Svoboda
Zažijte za 3 hodiny 30 let života

FINANČNÍ SVOBODA


Neváhejte a přihlašte se v sekci Semináře pro Vás

Zveme Vás na netradiční finanční workshop, kde potkáte zajímavé lidi, ochutnáte skvělé víno a zahrajete si zábavnou deskovou hru. Především však zjistíte, co už dnes děláte při správě svých peněz dobře, kde možná přicházíte o peníze a co můžete ještě zlepšit.

Po dobu 3 hodin jste v roli finančního poradce a staráte se o peníze mladé české rodiny. Vaším úkolem je v průběhu 30 let splnit cíle, které rodina má (např. rodinný dům, vzdělání pro děti nebo vysněná dovolená) a radit jí tak, aby byla za vodou - tzn. dosáhla postupně finanční nezávislosti. Hra věrně simuluje realitu. Používáte běžné produkty jako stavební spoření, pojištění nebo hypotéky, máte možnost investovat do nemovitostí a čelíte stejným situacím, jako v životě - zvýšení daní, ztrátě zaměstnání nebo propadům na burze. Všechny chyby, které uděláte, jsou samozřejmě nanečisto, takže se z nich můžete poučit do reálného života.

Co si díky této strategické hře kromě jiného uvědomíte?

  • Jak investovat v době nízkých úrokových sazeb na bankovních vkladových produktech.
  • Zda se Vám vyplatí investovat do nemovitostí, když jsou ceny v Praze a okolí vysoké a úrokové sazby hypoték začínají postupně růst.
  • Jak investovat bezpečně, když jsou akciové trhy na historických maximech.

Dále se naučíte:

  • Jak nastavit hypotéku, abyste díky ní bohatli a ne chudli.
  • Jaké pojištění opravdu potřebujete a za které pouze vyhazujete peníze.
  • Jak investovat podle principů Wealth Protection (ochrany bohatství), abyste spravovali své peníze dobře, ať se na trzích děje cokoliv.

Abyste si finanční simulaci vychutnali na 100%, je nutný včasný příchod - v úvodu budeme představovat hru a vysvětlovat důležitá pravidla.

Během večera bude zajištěno drobné občerstvení a ochutnávka vín.

Neváhejte a přihlašte se v sekci Semináře pro Vás