Investice
Klasické čí alternativní

Každý z nás hledá tu "správnou" investici. Základní pravidlo zní, investuj pouze do toho, čemu rozumíš. U nás v TWP se snažíme investicím rozumět v širším kontextu. Díváme se na majetek klienta jako celek. Základem je neinvestovat do jednoho aktiva, sektoru či regionu. U nás ve společnosti se nedočkáte denního tradingu, hledání svatého grálu, slibů vysokých výnosů nebo zaručené a skvělé investice. 

Jsme vyznavači tradičních hodnot s moderním přístupem. Díváme se na to, co funguje 200, 300 nebo 500 let. Snažíme se rozdělit majetek tak, aby vydělal nad inflaci s co nejmenším rizikem. Nehoníme se za výnosy, ale za bezpečností a ochranou. Pro nás je priorita Eliminovat rizika při správě majetku. Chceme, aby Vaše investice byly připraveny na jakoukoliv dobu a událost která může nastat nebo v minulosti nastala. Požadujeme, aby Váš majetek obstál v dobách vysoké nebo nízké volatility na trzích, vysokých nebo nízkých úrokových sazeb či jiných anomáliích na trhu. 

U nás ve firmě se inspirujeme nejen v ČR, ale přavážně v zahraničí. Sledujeme trendy a díváme se na to, jak se spravují majetky po generace. Inspirací nám jsou například profesionálové z Nobelovy Nadace, Norského ropného fondu, Církví. Díváme se privátní poradce jak oni spravují majetek. Příkladem za všechny např.  Ray Dalio (poradce p. Baracka Obamy a manažer největšího Hedge Fondu na světě.) Mezi mnoho dalších inspirací jsou různé studie, jako např. celosvětově uznávaná a respektovaná CapGeminy HMWI Report. Ať se inspirujeme vlevo nebo vpravo, dojdeme vždy k fakticky totožnému názoru. Nejlepší strategie bývají ty nejjednodušší. Již naše babičky říkali, dej kupu vajec do více ošatek. Když se ti jedna rozsype, máš ještě další...