Finanční aktiva

Investice klasické či alternativní

Jak na investování?

Správná investice
Každý z nás hledá tu "správnou" investici. Základní pravidlo zní, investuj pouze do toho, čemu rozumíš. U nás v Trusts & Wealth Protection se snažíme investicím rozumět v širším kontextu. Díváme se na majetek klienta jako celek. Základem je neinvestovat do jednoho aktiva, sektoru či regionu. U nás ve společnosti se nedočkáte denního tradingu, hledání svatého grálu, slibů vysokých výnosů nebo zaručené a skvělé investice.
Minimalizace rizik
Jsme vyznavači tradičních hodnot s moderním přístupem. Díváme se na to, co funguje 200, 300 nebo 500 let. Snažíme se rozdělit majetek tak, aby vydělal nad inflaci s co nejmenším rizikem. Nehoníme se za výnosy, ale za ochranou majetku a jeho bezpečím. Pro nás je priorita Eliminovat rizika při správě majetku. Chceme, aby Vaše investice byly připraveny na jakoukoliv dobu a událost, která může nastat nebo v minulosti nastala. Požadujeme, aby Váš majetek obstál v dobách vysoké nebo nízké volatility na trzích, vysokých nebo nízkých úrokových sazeb či jiných anomáliích na trhu.
Inspirace v zahraničí
U nás ve firmě se inspirujeme nejen v ČR, ale převážně v zahraničí. Sledujeme trendy a díváme se na to, jak se spravují majetky po generace. Inspirací nám jsou například profesionálové z Nobelovy Nadace, Norského ropného fondu, Církví nebo rozložení majetku nejbohatších lidí světa. Příkladem za všechny např. Ray Dalio (poradce Baracka Obamy a manažer největšího Hedge Fondu na světě). Mezi mnoho dalších inspirací jsou různé studie, jako např. celosvětově uznávaná a respektovaná CapGemini HMWI Report. Ať se inspirujeme vlevo nebo vpravo, dojdeme vždy k fakticky totožnému názoru. Nejlepší strategie bývají ty nejjednodušší. Již naše babičky říkali, dej kupu vajec do více ošatek. Když se ti jedna rozsype, máš ještě další...

Upozornění!

TWP nabízí individuálním Zadavatelům analýzu investičních příležitostí, ověření dostupnosti investičních nástrojů na trhu dle požadavků Zadavatele a srovnání současného či plánovaného portfolia dle existujících vzorů, jako je portfolio Nobelovy nadace či portfolia bohatých investorů nebo jiných investičních přístupů ve světě. Zpracovatel mimo této zprávy také poskytne individuální konzultace či školení dle přání zadavatele. Zpracovatel poskytuje pouze analýzu investičních příležitostí, neposkytuje investiční služby. Pokud zadavatel vyžaduje radu, kam a kdy investovat, případně zprocesování této investice či jinou investiční službu, musí se obrátit na subjekty poskytující investiční služby (zejména Obchodníci s CP a Investiční zprostředkovatelé), které najde zde, v seznamech ČNB. Zpracovatel tyto služby neposkytuje.
Chcete se o investování dozvědět více?
Navštivte náš web o investování!
Naučmeseinvestovat.cz
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky