Certifikace EFA
Sem vložte podnadpis

EFA (European Financial Advisor) je prestižní evropský certifikát ve finančním poradenství, představuje střední úroveň kompetencí finančního poradce. Certifikát umožňuje vstup do společenství EFA poradců a přináší neobyčejné možnosti sdílení know-how, dalšího vzdělávání a rozvoje, a v neposlední řadě konkurenční výhodu a odlišení se od ostatních poradců na trhu!


Po absolvování kurzu jste připraveni na zkoušky a získat titul EFA (European Financical Advisor) pod záštitou mezinárodní organizace EFPA

Titul je vhodný pro ty, kteří od "retailu" přechází nebo mají affluentní klientelu. Bonitní klienti vyžadují daleko větší znalosti a vědomosti od svého poradce. A právě titul EFA Vám toto předá. 

Péče o bonitní klientelu, stát se privátním poradcem svého klienta. Sestavení investičního portfolia, rentierská portfolia a teorie portfolia jsou jen střípky. Půjdeme ještě více do hloubuky - deriváty, pravděpodobnosti výnosů, ekonomické cykly ... 


Titul Vás přivede mezi elitu finančních a privátních bankéřů v ČR. 

Klienti, kteří mají majetek, hledají vždy pro správu svých financí špičkové odborníky. Díky titulu EFA se zařadíte mezi ně. 

Díky titulu EFA získáte prestiž na poradenském trhu, náskok před konkurencí, upevníte si vztah s klientem a získáte nové klienty. 
Zde si můžete prohlédnout standardní tématické okruhy, které je nutné absolvovat pro splnění podmínek certifikace EFA.  Na přání můžeme ušít kurt přímo pro Vás a přidat některé moduly : 


Příkladem : 

Práce s asistentkou 

Tvorba svého business plánu

a mnoho dalšího. 

Neváhejte se nás kontaktovat pro více informací.