Výhled do roku 2020.

23.12.2019

Vážení,

v následujících dnech svátků většina z nás zasedne společně s rodinou. Budeme se se svými nejbližšími radovat, trávit společně čas, rozjímat. Zajisté se na chvilku zastavíme, zapřemýšlíme nad sebou samými i nad dalším směřováním. Budeme mít různá přání do následujícího roku 2020 a čeká nás samozřejmě i zpětné zrcátko roku 2019.


I my v TWP se ohlížíme do minulosti a přemýšlíme o dalším směřování v budoucnu. A to nejen v osobní rovině, ale i té profesní. Dovolte mě krátce připomenout rok 2019 s letmým výhledem na rok 2020. Rok 2019 byl pro nás v mnohém přelomový. Stěhovali jsme se do krásných nových prostor v Burzovním paláci, posílili jsme o 3 kolegy náš back-office tým, stabilizovali jsme pracovní procesy a připojilo se k nám několik dalších spolupracovníků, obchodníků. Školili jsme, vzdělávali a zkoušeli jsme finanční poradce v oblasti finanční gramotnosti nebo byli hodnotitelé v soutěži Zlaté Koruny. Stejně tak jsme předávali zkušenosti ve formě seminářů a newsletterů. A mnoho, mnoho dalšího...

Nyní se s Vámi podělíme o nejbližší kroky v TWP. Hned počátkem roku nás čeká vytvoření mediálního plánu finanční gramotnosti pro Český rozhlas, kdy se zapojíme do celosvětové charitativní akce Global Money Week. Ta má za úkol finančně vzdělávat děti na základních / středních školách. Stejně tak jsme založili Charitativní Svěřenský fond, o kterém také brzy uslyšíte. Z obchodních hledisek Vám určitě přineseme ještě kvalitnější a rychlejší servis. Nesmí chybět naše investiční analýzy, klientská řešení vždy šitá na míru a pro-klientský servis. Nikdy se také nevzdáme našeho poslání: Chráníme Vaše bohatství a Eliminujeme rizika při správě majetku. Můžete si být jisti, že tyto hodnoty jsou a budou pilíři naší firmy. Tyto jistoty u nás najdete vždy a za každého počasí.

Závěrem mě dovolte popřát vše dobré v následujícím roce. Přejeme Vám, Vašim rodinám, firmám mnoho osobních i obchodních úspěchů. Přejeme Vám hlavně pevné zdraví, a to jak osobní, tak i finanční.

Krásné Vánoční svátky Vám přeje Zbyněk a Roman s celým svým týmem TWP.