Zajištění rizik

18.03.2020


Situace na trzích se mění doslova každou vteřinou. Než si přečtete newsletter, je vše zase jinak. Nyní jsme se na poklesy trhů podívali z jiného pohledu.

Zajištění rizik

Každá firma, každý zaměstnavatel, každý obor se před riziky chrání různým způsobem. A rizik, které na firmy a podnikatele číhá, je nespočet. Jedna z možností, jak eliminovat rizika, je zajištění proti rizikům. Jednou z forem zajištění může být i správně nastavené firemní pojištění. Firma může pojistit fakticky cokoliv - od zásob, přerušení provozu, odpovědnost zaměstnanců, odpovědnost managementu za rozhodnutí až po pojištění splátek firemních úvěrů, pojištění flotily nebo strojů a zařízení. Je toho zkrátka mnoho a vyjmenování všech rizik by zabralo mnoho času.

Kdo?

Firemní pojištění je velmi specifickým produktem a chce mít skvělého partnera. Náš obchodní partner, společnost CEB a.s. proto připravila speciální nabídku pro klienty. Vyhodnocení rizik ve firmě a kontrolu pojištěných smluv! Je důležité zmínit, že náš obchodní partner má 25 let zkušeností v oboru, pojišťuje významné budovy v ČR (např. Národní divadlo) a mnoho dalších významných jak státních institucí, tak i velkých korporací. Samozřejmostí je servis 24/7!

A co pro Vás zajistíme?

Propojení s naším partnerem, komplexní analýzu rizik ve Vaší firmě či podnikání, objektivní náhled na pojistné smlouvy. Samozřejmostí je i likvidace pojistných událostí! Anebo pojištění máte a nevíte, jestli budete moci uplatnit škodu. I tuto analýzu pro Vás zajistíme.

Co proto mám udělat?

Ozvat se nám. A vše pro Vás zařídíme!

Trusts&Wealth protection