Naši lidé
Jen v péči těch nejlepších Vám můžeme nabídnout to nejlepší.

Realitní kancelář RAK založili v roce 1990 Ing. Jaroslav Novotný a JUDr. Tomáš Pacner nejprve jako sdružení fyzických osob. Protože kvalita a rozsah poskytovaných služeb oslovovaly stále více zájemců, transformoval se RAK v roce 1998 do podoby akciové společnosti. Společnost zajišťuje celé spektrum služeb v oblasti nemovitostí jako je zprostředkování prodeje, pronájmu, dražby, aukce, odborné poradenství, oceňování nemovitého majetku a také správu nemovitého majetku miliardových hodnot včetně řízení nemovitých objektů prostřednictvím profesionálního předsedy společenství vlastníků. Jejími klienty jsou privátní vlastníci fyzické osoby, právnické osoby, společenství vlastníků apod. Majitelé společnosti působí také v Asociaci realitních kanceláří České republiky, na Institutu oceňování majetku při VŠE v Praze, Bankovním Institutu VŠ i jako poradci v některých státních institucích. 

JUDr. Dominik Fojtů z advokátní kanceláře TFP Legal je specialistou na svěřenské fondy. Připravoval, krom jiného, privátní fond věnovaný alternativním investicím či se podílel na svěřenském fondu s mezinárodním rozsahem. Dominik je považován za jednoho z předních expertů v tomto oboru. 


CEB nám pomáhá v oblasti správy pojistných smluv a likvidací pojistných událostí. Díky CEB můžeme zajistit Váš majetek jakéhokoliv charakteru. Od firemního po osobní. Umíme pracovat s velkými korporacemi, privátními klienty i s nestandardními požadavky

Ing Josef Rajdl, Ph.D. náš externí specialista, konzultant. Expert v oboru účetnictví, daňová politika a finanční řízení podniku.  Přednáší na VŠE a jeho zájmy jsou finanční trhy.   


Poskytujeme specializované poradenské služby korporátním klientům a společnostem působícím v sektoru finančních služeb. Jsme odborníky na regulatoriku kapitálových trhů a investic, díky zkušenostem s širokým spektrem rozvojových projektů Vám dokážeme pomoci s projektovým a procesním managementem zejména v oblastech kapitálových trhů, investic a bankovnictví. Jsme také ideálním partnerem pro služby na poli corporate finance.   

Pan Brantl je zkušený auditor a daňový poradce který působí na mezinárodním trhu více jak 10 let. Specializuje se na akvizice, due-diligence, statutární audity.

Vladimír Pilný nám pomáhá s přeměnou obchodních korporací. Stejně tak je specialistou na Fondy kvalifikovaných investorů (FKI), kdy i tento nástroj může být součástí správy majetku. Nesmíme zapomenout ani na "klasické" daňové poradenství. 

S kým jiným spravovat finanční majetek, než-li s největším obchodníkem s cennými papíry v ČR. Nejstabilnější aplikace, nejširší nabídka investic z celého světa, žádné skryté poplatky. Nemluvě o skvělém analytickém zámezí a zpravodajském servisu. Zkrátka a dobře, pracujeme jen s těmi nejlepšími.

Komora svěřenských poradců a správců České republiky (KSPS ČR) je největší profesní organizace, která byla založena na podporu svěřenské profese. Jejím záměrem je i budování a posílení důvěry v institut svěřenského fondu v České republice. 

Ať máte rádi víno k pití, nebo jako alternativní investici, Alifea Vám najde tu pravou láhev. S již  více jak 20ti letou tradicí, TOP4 dovozce vína do ČR, přístup na vinnou burzu do Londýna, investice do vinic a nebo vytvoření privátního sklepa. To a mnoho dalšího je naše Alifea Wine.