Naši lidé
Jen v péči těch nejlepších Vám můžeme nabídnout to nejlepší.

Společnost Prosper má více jak 20ti leté zkušenosti na poli Správy majetku, správy nemovitostí. Jsou profesionálové ve správě bytových domů, SVJ a zejména privátní klientely. Zajistíme tak vždy bezstarostnou péči o Vámi budovaný majetek.  Služby jako 24/7, technické dozory, provozní nebo evidenční služby jsou naprostou samozřejmostí.

JUDr. Dominik Fojtů z advokátní kanceláře TFP Legal je specialistou na svěřenské fondy. Připravoval, krom jiného, privátní fond věnovaný alternativním investicím či se podílel na svěřenském fondu s mezinárodním rozsahem. Dominik je považován za jednoho z předních expertů v tomto oboru. 


CEB nám pomáhá v oblasti správy pojistných smluv a likvidací pojistných událostí. Díky CEB můžeme zajistit Váš majetek jakéhokoliv charakteru. Od firemního po osobní. Umíme pracovat s velkými korporacemi, privátními klienty i s nestandardními požadavky

Ing Josef Rajdl, Ph.D. náš externí specialista, konzultant. Expert v oboru účetnictví, daňová politika a finanční řízení podniku.  Přednáší na VŠE a jeho zájmy jsou finanční trhy.   


Poskytujeme specializované poradenské služby korporátním klientům a společnostem působícím v sektoru finančních služeb. Jsme odborníky na regulatoriku kapitálových trhů a investic, díky zkušenostem s širokým spektrem rozvojových projektů Vám dokážeme pomoci s projektovým a procesním managementem zejména v oblastech kapitálových trhů, investic a bankovnictví. Jsme také ideálním partnerem pro služby na poli corporate finance.   

Vladimír Pilný nám pomáhá s přeměnou obchodních korporací. Stejně tak je specialistou na Fondy kvalifikovaných investorů (FKI), kdy i tento nástroj může být součástí správy majetku. Nesmíme zapomenout ani na "klasické" daňové poradenství. 

S kým jiným spravovat finanční majetek, než-li s největším obchodníkem s cennými papíry v ČR. Nejstabilnější aplikace, nejširší nabídka investic z celého světa, žádné skryté poplatky. Nemluvě o skvělém analytickém zámezí a zpravodajském servisu. Zkrátka a dobře, pracujeme jen s těmi nejlepšími.

Komora svěřenských poradců a správců České republiky (KSPS ČR) je největší profesní organizace, která byla založena na podporu svěřenské profese. Jejím záměrem je i budování a posílení důvěry v institut svěřenského fondu v České republice. 

Ať máte rádi víno k pití, nebo jako alternativní investici, Alifea Vám najde tu pravou láhev. S již  více jak 20ti letou tradicí, TOP4 dovozce vína do ČR, přístup na vinnou burzu do Londýna, investice do vinic a nebo vytvoření privátního sklepa. To a mnoho dalšího je naše Alifea Wine.