Naši lidé
Jen v péči těch nejlepších Vám můžeme nabídnout to nejlepší.

Společnost Prosper má více jak 20ti leté zkušenosti na poli Správy majetku, správy nemovitostí. Jsou profesionálové ve správě bytových domů, SVJ a zejména privátní klientely. Zajistíme tak vždy bezstarostnou péči o Vámi budovaný majetek.  Služby jako 24/7, technické dozory, provozní nebo evidenční služby jsou naprostou samozřejmostí.

JUDr. Dominik Fojtů  je specialistou na svěřenské fondy. Připravoval, krom jiného, privátní fond věnovaný alternativním investicím či se podílel na svěřenském fondu s mezinárodním rozsahem. Dominik je považován za jednoho z předních expertů v tomto oboru. 


CEB nám pomáhá v oblasti správy pojistných smluv a likvidací pojistných událostí. Díky CEB můžeme zajistit Váš majetek jakéhokoliv charakteru. Od firemního po osobní. Umíme pracovat s velkými korporacemi, privátními klienty i s nestandardními požadavky

Ing Josef Rajdl, Ph.D. náš externí specialista, konzultant. Expert v oboru účetnictví, daňová politika a finanční řízení podniku.  Přednáší na VŠE a jeho zájmy jsou finanční trhy.   


Poskytujeme specializované poradenské služby korporátním klientům a společnostem působícím v sektoru finančních služeb. Jsme odborníky na regulatoriku kapitálových trhů a investic, díky zkušenostem s širokým spektrem rozvojových projektů Vám dokážeme pomoci s projektovým a procesním managementem zejména v oblastech kapitálových trhů, investic a bankovnictví. Jsme také ideálním partnerem pro služby na poli corporate finance.   

Vladimír Pilný nám pomáhá s přeměnou obchodních korporací. Stejně tak je specialistou na Fondy kvalifikovaných investorů (FKI), kdy i tento nástroj může být součástí správy majetku. Nesmíme zapomenout ani na "klasické" daňové poradenství. 

S kým jiným spravovat finanční majetek, než-li s největším obchodníkem s cennými papíry v ČR. Nejstabilnější aplikace, nejširší nabídka investic z celého světa, žádné skryté poplatky. Nemluvě o skvělém analytickém zámezí a zpravodajském servisu. Zkrátka a dobře, pracujeme jen s těmi nejlepšími.

Komora svěřenských poradců a správců České republiky (KSPS ČR) je největší profesní organizace, která byla založena na podporu svěřenské profese. Jejím záměrem je i budování a posílení důvěry v institut svěřenského fondu v České republice. 

Ať máte rádi víno k pití, nebo jako alternativní investici, Alifea Vám najde tu pravou láhev. S již  více jak 20ti letou tradicí, TOP4 dovozce vína do ČR, přístup na vinnou burzu do Londýna, investice do vinic a nebo vytvoření privátního sklepa. To a mnoho dalšího je naše Alifea Wine.