O nás
Chráníme Váše bohatství. Eliminujeme rizika při správě majetku

Kdo jsme?

Jsme malá butiková firma, která šije služby na míru klientům. Firmu založili dva dlouholetí kolegové, kteří mají více jak 28 let zkušeností na finančním trhu. 

Vyrostli jsme od nuly. Začínali jsme službami pro retailové klienty. Jak rostli naši klienti, rostly i jejich požadavky a nároky na služby. 

Nyní pro naše klienty zajišťujeme komplexní správu movitého i finančního majetku.

Co děláme?

Naši klienti s námi nejčastěji řeší velké rodinné otázky. Nejde jen o správu majetku, ale hlavně o eliminaci interních a externích rizik v rodině. Řešíme tak například otázky převodu majetku na další generaci, ochranu majetku jako celku nebo jeho efektivní správu.

Máme vybudovanou kompletní infrastrukturu na správu majetku jako celku. 

S tím se logicky vážou služby nejen pro fyzické, ale i pro právnické osoby. Výčet služeb pro malé a střední podnikatele naleznete zde.

Kdo jsou naši klienti?

Naši klienti jsou především slušní a poctiví lidé. Svůj majetek vybudovali po léta dřiny a odříkání. Tvrdě pracují nebo pracovali. K majetku přišli čestně, poctivě bez tunelování, bez machinací s DPH nebo dotacemi.

Náš klient je malý, střední podnikatel s velikostí firmy do cca 200 zaměstnanců s obratem do 1mld korun. Celkový objem majetku klienta je v intervalu cca 10 - 1 mld. Naši klienti se tak generují z řad majitelů firem, akcionářů, vrcholného vedení firmy, lékařů, právníků, projektantů, architektů sportovců, svobodných povolání, daňových poradců, auditorů, rentiérů apod.