O nás
Chráníme Váše bohatství. Eliminujeme rizika při správě majetku

Naší vizí je Chránit Vaše bohatství a maximálně Eliminovat rizika při správě majetku. 

Nesnažíme se nabízet své služby klientům. Ale přizpůsobovat  a ušít je vždy na míru právě Vám. První na co se Vás zeptáme je : Co pro Vás můžeme udělat a Jak Vám můžeme pomoci? 

Specializujeme se na systémová a dlouhodobá řešení, mezigenerační transfer majetku, eliminujeme rizika, snižujeme náklady a zvyšujeme výnosy. Přijďte nás navštívit. Rádi Vás uvítáme. 

Zbyněk Prim & Roman Jasenovec

Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP

Partner, Výkonný ředitel

Zbyněk se pohybuje ve finančním sektoru 15 let. Je držitelem prestižních mezinárodních finančních titulů EFP a EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Je zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců. Ve firmě se věnuje rozvoji firmy, svěřenským fondům a mezinárodnímu bankovnictví.

Roman Jasenovec, EFA

Partner, Investiční ředitel

Roman se pohybuje ve finančním sektoru 10 let. Je držitelem prestižního mezinárodních finančního titulu EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Roman má na starosti péči o klienty,  strategickou a taktickou alokaci aktiv klientů. 

Domluvte si s námi schůzku

Ozveme se Vám co nejdříve zpět.