Pro Profesionaly
Vzdělávací kurzy pro finanční poradce a majitele firem

Vzdělání je základ. V dnešním světě finančního poradenství a plánování není možné stát na jednom místě. Trhy se mění, klienti se mění, požadavky se mění. Máme pro Vás připravené prestižní vzdělávací programy pod záštitou EFPA. A to certifikace a získání prestižních finančně poradenských titulů PFP a EFA.  Rádi Vás provedeme problematikou Svěřenských fondů a správy majetku. Nevybrali jste si? Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás připravíme vzdělávací kurzy na míru. 

Titul PFP je základem pro každého profesionála a finančního poradce. Průměrný nárůst produkce o 35 %, zvýšení kreditu u klienta, náskok před konkurencí ... Přihlašte sebe nebo svoji firmu na certifikační kurz PFP.

Získejte pro sebe a svou firmu certifikované EFA poradce. Jasné odlišení na trhu, zvýšení produkce. Investiční poradenství, sestavení a teorie portfolií, makro-ekonomie, daně, právo, etika... To jsou jen špičky ledovce náročného programu EFA. 

Svěřenské fondy, aplikace v praxi. Kdo je správce a kdo zakladatel? Uvedeme Vás do problematiky svěřenských fondů v ČR i ve světě. Aplikace do praxe, zjištění potřeb u klientů, co to znamená být správcem fondu. Těšíme se na Vás.