Pro Veřejnost
Vzdělání je základ

Najděte si svůj vzdělávací seminář. Rádi Vás uvítáme. Naše semináře jsou prezentovány formou her, srozumitelného výkladu, kdy každý porozumí finančním trhům a jejich problematice. Přihlašte se na naše semináře nebo webináře. Rádi Vás uvidíme. 

Seminář Finanční svoboda je určen široké veřejnosti. Během 3 hodin prožijete 30 let života Finanční Svoboda. Čeká Vás zábavná finanční hra. Naučíte se v ní, jak fungují hypoteční úvěry, investice, zajištění. Dozvíte se, jak si zajistit finanční nezávislost. Pojďme společně dát řád, vašim financím.  

Investiční seminář je určen těm, kteří přemýšlí o investicích a investování. .Ukážeme si příklady z praxe, podíváme se na kumulační a rentiérská portfolia. Nahlédneme pod pokličku největších správců aktiv na světě Přijďte se inspirovat i Vy!

Seminář je určen pro ty, kteří se chtějí seznámit s problematikou Svěřenských fondů, jak je aplikovat v praxi, na co je využít a jak s nimi spravovat majetek. svěřenské fondy nejsou žádným strašákem. Přijďte i vy poznat kouzlo institutu, který je tu s námi více jak 800 let.

Pravidelně pro Vás připravujeme webináře na různá témata. Podívejte se na aktuální nabídku a přihlašte se. Rádi Vás uvidíme i v online světě.

Online rezervace

Zarezervujte si včas Vaše místo. Rezervací Vám potvrdíme obratem na email. Časová náročnost seminářů je cca 3 hodiny a začátek je vždy stanoven na 18:00