Správa a ochrana majetku

Správa majetku jako celku dává smysl

Správa majetku jako celku dává smysl.

Krom rodinného zdraví a štěstí je správa majetku velmi vysoko v žebříčku hodnot nás všech. Uvážíme-li, že se majetek v rodině mohl "objevit" například mezigeneračně tak máme přenesenou odpovědnost i za předky. Naopak, požadujeme-li jej mezigeneračně předat, máme zase částečnou odpovědnost i za naše budoucí generace. Stejně tak se mohl majetek v rodině vybudovat léty dřiny a odříkání. Museli jste přinést nemalé úsilí časové, finanční ale kolikrát i zdravotní nebo vztahové k tomu, abyste vybudovali své malé či velké "impérium". Ač tak nebo tak, základem péče je o majetek nepřijít. Na to, jak o majetek nepřijít a pečovat je mnoho studií a různých názorů. My jsme vtělili do DNA naší společnosti motto "Chráníme Váše bohatství" a naší vizí je "Minimalizovat rizika při správě Vašeho majetku". Vše vychází z filosofie pod anglickým názvem Wealth Protection. Přeloženo : Ochrana bohatství. Velmi rádi Vám představíme naší strategii. Zkuste se nás zeptat.
Investiční ředitel
Roman Jasenovec

Úspěchem správy majetku, je souhrn čtyř faktorů.

Analýza
Správné pochopení klienta, jeho potřeb, osobní situace. Je důležité definovat přání a potřeby klienta. Jedině tak můžeme vytvořit individuální strategii správy majetku jako celku.
Globální přesah
Řízení a kontrola jsou sice zde, v České republice, avšak máme globální rozsah. V dnešním globalizovaném světě to ani nejde jinak. Globální finanční analýzy, inspirace světovými portfolii, daleký přesah přes naše hranice. Radíme osobně, ale působíme globálně.
Reporting
Pravidelné kontroly při správě majetku, prognózy pomáhají k efektivní správě. Kontrola stavu majetku, pravidelný reporting. Nejsme banka, která chválí své produkty. Díváme se na vše objektivně, nadhledem a nezávisle.
Osobní přístup
O klienty se staráme s nejvyšší možnou péčí. Vždy si uděláme čas na Vaše přání a dotazy. Jsme Váš partner po mnoho let. A tomu musí odpovídat kvalita služeb a péče.
Chcete se dozvědět víc?
Napište nám

Správa majetku vyžaduje
komplexní servis.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky