Advokátní a notářské služby

Robustní právní řešení od nás

Nabízíme robustní právní zázemí.

Není možné vykonávat správu majetku bez robustního právního zázemí. Spolupracujeme s významnými právními kancelářemi v ČR, které se specializují na různé oblasti práva. Jsme tak schopni pokrýt kompletní právní servis pro naše klienty.
Naši kolegové se tak specializují nejen na občanské právo, obchodní a korporátní právo, přeměny společností a akvizic. Samozřejmostí je i smluvní právo, nemovitostní, pracovně právní nebo právo duševního a průmyslového vlastnictví. Špičkou ledovce je kupříkladu i Medicínské právo.
Jsme tedy zcela připraveni pro zpracování náročného právního servisu při správě majetku.
INVESTIČNÍ ŘEDITEL
Roman Jasenovec
Pomáhá již od roku
2008

Nejčastěji poskytované právní
služby

Poslední vůle / závěti
majetek mohu ponechat na pospas občanskému zákonu. Nebo závěti, svěřenskému fondu … jaká varianta je pro mě ta nejlepší? A jaké výhody a úskalí mají jednotlivá řešení. Vyřešme rizika předání majetku dalším generacím již dnes.
Předmanželské smlouvy
v majetku a penězích má být zkrátka pořádek. A tak se někdy hodí i předmanželská smlouva. A když náhodu přijde odloučení – tak s grácií pro všechny strany.
Obchodní korporace
zakládání společností, obchodních korporací, odkupování obchodních podílů. Ocenění podílu vaší firmy? Přijďte k nám.
Zastupování při škodách
Služby pojistného makléře

Programy pro zajištění příjmů

Penzijní programy
Obchodní smlouvy
Naši právníci a advokáti vám rádi připraví smlouvy na míru. Férové, oboustranně vyvážené. Přijďte si zkontrolovat smluvní dokumentaci.
Firemní struktury
To, že má firma svou vnitřní strukturu velmi efektivní je velmi dobře. Ale co vlastnictví? Rozdělit firmu na části? Holding nebo mezi zaměstnance? Pojďme se společně podívat z různých úhlů pohledu na nastavení té správné firemní struktury pro vás.
NA TRHU OD
2000
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
400+

Proč my?

Za léta správy majetku klientů jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro naše klienty skládající se z odborníků na dané téma.

Těšíme se, že vám pomůžeme najít řešení rodinné kanceláře, které nabízí přesně ty služby, které hledáte. Jako zkušení plánovači bohatství se samozřejmě také těšíme na diskusi o vašich konkrétních potřebách, výzvách a příležitostech v oblasti plánování bohatství, pokud si to budete přát. Neváhejte nás kontaktovat!
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky