Daňové poradenství

Ke správě majetku bezpochyby patří i řádný a kvalifikovaný pohled na něj z daňové stránky. Tím se daňové poradenství stává jedním ze základních pilířů správy majetku.

Společně zvládneme mnohé výzvy.

Při správě majetku jde ruku v ruce i daňové poradenství a dopady správy majetku na daňové zatížení. Ať se jedná o převod majetku mezi generacemi, převody podílů firem, nastavení holdingových struktur. Kromě klasického účetnictví nebo daňového poradenství jsou naši specialisté schopni pro Vás připravit i celní poradenství, nastavení mezinárodní holdingové struktury a mnoho dalšího.

Samozřejmostí je pro nás zajištění auditovaných výsledků.

Jak vidíte, nejen s klasickou "účtařinou" se na nás můžete obrátit, ale společně zvládneme i mnohem náročnější výzvy.
INVESTIČNÍ ŘEDITEL
Roman Jasenovec
Pomáhá již od roku
2008

Proč chtít daňové poradenství
od nás?

Účetnictví / výkaznictví
vedení evidence majetku, základní účetní operace jsou základem pro řádnou správu majetku
Daňová přiznání

Správa majetku se bez řádného účetnictví, řádu a pořádku neobejde. Využijme veškeré daňové možnosti, které nám zákon nabízí při správě.
Mezinárodní zdanění
cla v EU / mimo EU, máte firmu o více pobočkách? Naši specialisté pro vás zpracují analýzu rizik, zajištění a návrhu vhodného opatření.
Korporátní strategie
Účetní služby pro celý váš holding. Jak správně nastavit korporátní strukturu? Naši specialisté vám rádi pomohou.
NA TRHU OD
2000
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
400+

Proč my?

Za léta správy majetku klientů jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro naše klienty skládající se z odborníků na dané téma.

Těšíme se, že vám pomůžeme najít řešení rodinné kanceláře, které nabízí přesně ty služby, které hledáte. Jako zkušení plánovači bohatství se samozřejmě také těšíme na diskusi o vašich konkrétních potřebách, výzvách a příležitostech v oblasti plánování bohatství, pokud si to budete přát. Neváhejte nás kontaktovat!
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky