Firemní poradenství

I firma potřebuje poradit

I firma potřebuje poradit.

Díky našim specialistům dokážeme pokrýt široké spektrum služeb. Ochrana majetku? Emise dluhopisů, zajištění rizik, ocenění firmy nebo motivaci a stabilizace personálních nákladů. To je krátký výčet toho, co můžeme pro Vaší společnost udělat. Kontaktujte nás a objevte naše služby a servis šitý Vaší firmě na míru.
INVESTIČNÍ ŘEDITEL
Roman Jasenovec
Pomáhá firmám již od roku
2008

Šest základních pilířů služeb

svěřenské fondy

ochrana majetku pro management, vlastníky firem, ochrana odpovědnosti. Mezigenerační transfer nebo rozdělení majetkových práv k firmě. To a mnoho dalšího nabízí svěřenské fondy nejen pro firemní, ale i soukromé účely.
oceňování a prodej
ocenění hmotného / nehmotného majetku ve firmě. Ocenění hodnoty vašeho podílu ve firmě, soudní znalecké posudky. Vše pro vás zařídíme.
založení společnosti
založení firmy na klíč, české i zahraniční entity. Naši specialisté to pro Vás rádi zařídí.
finanční benefity

finanční i nefinanční benefity pro firmy.
firemní vzdělávání
vzdělávání managementu firmy, vzdělávání v oblasti správy majetku, ochrany a uchování hodnoty. Vzdělávání pro zaměstnance, finanční plánování a finanční gramotnost.
firemní struktury
Holding, firemní struktura, mezinárodní holding a celní struktury? Žádná komplikace. Naši experti mají letité zkušenosti.
na trhu od
2000
spokojených klientů
400+

Proč my?

Za léta správy majetku klientů jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro naše klienty skládající se z odborníků na dané téma.

Těšíme se, že vám pomůžeme najít řešení rodinné kanceláře, které nabízí přesně ty služby, které hledáte. Jako zkušení plánovači bohatství se samozřejmě také těšíme na diskusi o vašich konkrétních potřebách, výzvách a příležitostech v oblasti plánování bohatství, pokud si to budete přát. Neváhejte nás kontaktovat!
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky