Ostatní služby

Vyzkoušejte naší nadstandardní péči

Vždy přidáme něco
navíc.

I firmy potřebují poradit. Díky našim specialistům dokážeme pokrýt široké spektrum služeb. Ochrana majetku? Emise dluhopisů, zajištění rizik, ocenění firmy nebo motivaci a stabilizace personálních nákladů. To je krátký výčet toho, co můžeme pro Vaší společnost udělat. Kontaktujte nás a objevte naše služby a servis šitý Vaší firmě na míru.
INVESTIČNÍ ŘEDITEL
Roman Jasenovec
Pomáhá firmám již od roku
2008

Co víc si lze přát?

Odborné analýzy

Pravidelně pro vás zpracováváme témata, newslettery a analýzy. Bez řádné znalosti finančního trhu a ekonomického dění se nedá odborně radit.
Privátní zdravotní služby
Nemoc občas potká každého z nás. Získejte prémiovou zdravotní péči pro sebe a své blízké.
Charitativní činnost
Dlouhodobě pracujeme a podporujeme různé charitativní projekty. Například nadaci Terezy Maxové nebo nadaci Rozum a cit s podporou Vojtěcha Bernatského. Dejte vašemu majetku vyšší přidanou hodnotu a začnete s filantropií / charitou již dnes.
Na trhu od
2000
Spokojených klientů
400+

Proč my?

Za léta správy majetku klientů jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro naše klienty skládající se z odborníků na dané téma.

Těšíme se, že vám pomůžeme najít řešení rodinné kanceláře, které nabízí přesně ty služby, které hledáte. Jako zkušení plánovači bohatství se samozřejmě také těšíme na diskusi o vašich konkrétních potřebách, výzvách a příležitostech v oblasti plánování bohatství, pokud si to budete přát. Neváhejte nás kontaktovat!
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky