Wealth planning

Strukturujte správně své bohatství

Majetek vydrží průměrně pouze do třetí generace!

Bohatství často generuje pouze jedna generace. Výzkum ukazuje, že bez řádného plánování tohoto bohatství zcela vymizí v průměru během příštích tří generací. Převod na další generaci dědictvím často znamená, že se bohatství rozdělí mezi několik osob, což automaticky vede k menšímu majetku ve vlastnictví jedné osoby.

Daně, jako je například daň z majetku, dědická daň nebo daň z příjmu, mohou z bohatství vaší rodiny ukrojit velký kus. Existují také regulační a právní výzvy a v některých zemích je třeba zohlednit zvýšená politická, náboženská a ekonomická rizika a nestabilitu. Dobrý správce majetku vám může pomoci minimalizovat tato rizika a chránit váš majetek pro příští generace.
INVESTIČNÍ ŘEDITEL
Roman Jasenovec
Pomáhá již od roku
2008

Šest základních předpokladů
pro uchování bohatství

MAJETKOVÉ PLÁNOVÁNÍ
Ochrana majetku

Transfer majetku

Správa majetku

Svěřenské fondy
NÁSTUPNICTVÍ VE FIRMÁCH
předání firmy není nikdy jednoduchý proces. Rodinné firmy řeší tuto otázku v podstatě permanentně. Rodinný poklad, firma, je živý organismu. Otázka prodeje firmy, podílu či přenechání další generaci je dlouhodobý proces. Přijďte se poradit, jak na to.
RODINNÁ ÚSTAVA

je takový dokument, který nám upravuje uvnitř procesy, principy a pravidla. Hlavně je stanovuje směrem k podnikatelské činnosti rodiny.
FAMILY GOVERNANCE
je takový dokument, který nám upravuje uvnitř procesy, principy a pravidla. Hlavně je stanovuje směrem k podnikatelské činnosti rodiny.
NADACE A FILANTROPIE
filantropie je hluboce zakořeněna, zvláště u majetných rodin. Pomáhat ostatním a být společensky odpovědný je důležitý prvek naší společnosti. A pokud nemám dědice, zkusme najít vhodný účel a využití vašeho majetku.
PLÁNOVÁNÍ DĚDICTVÍ
ať chceme nebo ne, dědit mohou naše pokolení v podstatě kdykoliv. Bolestnou stránku ztráty rodinného člena můžeme zmírnit alespoň trošku nastavením pravidel, které se stanou po této nešťastné události.
NA TRHU OD
2000
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
400+

Proč my?

Za léta správy majetku klientů jsme vybudovali komplexní portfolio služeb pro naše klienty skládající se z odborníků na dané téma.

Těšíme se, že vám pomůžeme najít řešení rodinné kanceláře, které nabízí přesně ty služby, které hledáte. Jako zkušení plánovači bohatství se samozřejmě také těšíme na diskusi o vašich konkrétních potřebách, výzvách a příležitostech v oblasti plánování bohatství, pokud si to budete přát. Neváhejte nás kontaktovat!
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky