Správa a ochrana majetku
Správa majetku jako celku dává smysl

Krom rodinného zdraví a štěstí je správa majetku velmi vysoko v žebříčku hodnot nás všech. Uvážíme-li, že se majetek v rodině mohl "objevit" například mezigeneračně tak máme přenesenou odpovědnost i za předky. Naopak, požadujeme-li jej mezigeneračně předat, máme zase částečnou odpovědnost i za naše budoucí generace. Stejně tak se mohl majetek v rodině vybudovat léty dřiny a odříkání. Museli jste přinést nemalé úsilí časové, finanční ale kolikrát i zdravotní nebo vztahové k tomu, abyste vybudovali své malé či velké "impérium". Ač tak nebo tak, základem péče je o majetek nepřijít. Na to, jak o majetek nepřijít a pečovat je mnoho studií a různých názorů. My jsme vtělili do DNA naší společnosti motto "Chráníme Váše bohatství" a naší vizí je "Minimalizovat rizika při správě Vašeho majetku". Vše vychází z filosofie pod anglickým názvem Wealth Protection. Přeloženo : Ochrana bohatství. Velmi rádi Vám představíme naší strategii. Zkuste se nás zeptat.


Úspěchem správy majetku, je souhrn čtyř faktorů

Analýza, Globální přesah, Reporting, Osobní přístup 

Správné pochopení klienta, jeho potřeb, osobní situace. Je důležité definovat přání a potřeby klienta. Jedině tak můžeme vytvořit individuální strategii správy majetku jako celku.  

Řízení a kontrola jsou sice zde, v České republice, avšak máme globální rozsah. V dnešním globalizovaném světě to ani nejde jinak. Globální finanční analýzy, inspirace světovými portfolii, daleký přesah přes naše hranice. Radíme osobně, ale působíme globálně. 

Pravidelné kontroly při správě majetku, prognózy pomáhají k efektivní správě. Kontrola stavu majetku, pravidelný reporting. Nejsme banka, která chválí své produkty. Díváme se na vše objektivně, nadhledem a nezávisle.

O klienty se staráme s nejvyšší možnou péčí. Vždy si uděláme čas na Vaše přání a dotazy. Jsme Váš partner po mnoho let. A tomu musí odpovídat kvalita služeb a péče. 

Správa majetku vyžaduje komplexní servis

Svěřenské fondy, Správa nemovitostí, Řízení finančních aktiv, Daňový a Právní servis

Svěřenské fondy nebo FKI mohou být efektivním nástrojem správy majetku.

Ke správě majetku nutně patří realitní servis a správa nemovitostí.

Finanční aktiva? Analýza investic a inspirace v zahraničí? Žádný problém.

Daňové poradenství, účetní servis nebo audity jsou  u nás samozřejmostí.

Správa majetku se nemůže obejít bez robustního právního zázemí.