Víno jako investice?
Ano nebo ne?

S kolegy ze společnosti ALIFEA jsme pro Vás připravili trilogii vzdělávacích seminářů na první kvartál roku 2019. Na tuto VIP akci je velmi omezený počet hostů!

Neváhejte a přihlašte se v sekci Semináře pro Vás

VÍNO JAKO INVESTICE 1 - PŘÍMÝ NÁKUP

NYNÍ NENÍ TERMÍN SEMINÁŘE VYPSÁN (vstupné 1.000 Kč) 

V prvním díle naší investiční vinné trilogie si představíme výhody a rizika spojená s přímým či zástupným nákupem vín. Postupně probereme jaká vína kupovat, kde je nakupovat a také jak a kde je skladovat. Představíme si společnost Cult Wines jako možného partnera pro přímý nákup. Prezentaci povede zástupce této firmy v České republice, pan Jiří Tillman. V následné degustaci pak ochutnáme vhodná a naopak naprosto nevhodná vína pro tento typ investice. 24 míst !


VÍNO JAKO INVESTICE 2 - PODÍLOVÉ FONDY

NYNÍ NENÍ TERMÍN SEMINÁŘE VYPSÁN (Vstupné 1.000 Kč)

V druhém díle naší investiční vinné trilogie se pobavíme o v České republice dostupných podílových fondech zaměřených na vína. Představíme si také novinku na českém investičním trhu - Carduus Wine Farming Fund, fond investijící do nákupu a provozu vinic v Kalifornii. Prezentaci povede majitel společnosti Carduus, pan Pavel Bodlák. V následné degustaci ochutnáme některá klasická americká vína. 24 míst !


VÍNO JAKO INVESTICE 3 - SPRÁVNÉ INVESTIČNÍ PORTFOLIO

NYNÍ NENÍ TERMÍN SEMINÁŘE VYPSÁN (Vstupné 1.000 Kč) 

Co vše by mělo být ve správně postaveném investičním portfoliu a jaké v něm má být procentuální zastoupení alternativních investic? To jsou otázky, na které si odpovíme v posledním dílu naší investiční vinné trilogie. Prezentaci povede spolumajitel společnosti Trusts & Wealth, pan Zbyněk Prim. V následné degustaci ochutnáme vhodná a naopak naprosto nevhodná vína pro nákup jako alternativní investice. 24 míst !