Vzdělávání pro profesionály

Vzdělávací kurzy pro finanční poradce a majitele firem

Vzdělávací kurzy pro finanční poradce a majitele firem

Vzdělání je základ. V dnešním světě finančního poradenství a plánování není možné stát na jednom místě. Trhy se mění, klienti se mění, požadavky se mění. Máme pro Vás připravené prestižní vzdělávací programy pod záštitou EFPA. A to certifikace a získání prestižních finančně poradenských titulů PFP a EFA. Rádi Vás provedeme problematikou Svěřenských fondů a správy majetku. Nevybrali jste si? Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás připravíme vzdělávací kurzy na míru.
Sháníte něco jiného?
Nevybrali jste si?
Napište nám
PFP
Titul PFP je základem pro každého profesionála a finančního poradce. Průměrný nárůst produkce o 35 %, zvýšení kreditu u klienta, náskok před konkurencí ... Přihlašte sebe nebo svoji firmu na certifikační kurz PFP.
Certifikace PFP
EFA poradci
Získejte pro sebe a svou firmu certifikované EFA poradce. Jasné odlišení na trhu, zvýšení produkce. Investiční poradenství, sestavení a teorie portfolií, makro-ekonomie, daně, právo, etika... To jsou jen špičky ledovce náročného programu EFA.
Certifikace EFA
Svěřenské fondy
Svěřenské fondy, aplikace v praxi. Kdo je správce a kdo zakladatel? Uvedeme Vás do problematiky svěřenských fondů v ČR i ve světě. Aplikace do praxe, zjištění potřeb u klientů, co to znamená být správcem fondu. Těšíme se na Vás.
Svěřenské fondy
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky