Certifikace EFA

prestižní evropský titul ve finančním poradenství

Co je titul EFA?

EFA (European Financial Advisor) je prestižní evropský certifikát ve finančním poradenství, představuje střední úroveň kompetencí finančního poradce. Certifikát umožňuje vstup do společenství EFA poradců a přináší neobyčejné možnosti sdílení know-how, dalšího vzdělávání a rozvoje, a v neposlední řadě konkurenční výhodu a odlišení se od ostatních poradců na trhu!
Po absolvování kurzu jste připraveni na zkoušky a získat titul EFA (European Financical Advisor) pod záštitou mezinárodní organizace EFPA.
Titul je vhodný pro ty, kteří od "retailu" přechází nebo mají affluentní klientelu. Bonitní klienti vyžadují daleko větší znalosti a vědomosti od svého poradce. A právě titul EFA Vám toto předá.
Péče o bonitní klientelu, stát se privátním poradcem svého klienta. Sestavení investičního portfolia, rentierská portfolia a teorie portfolia jsou jen střípky. Půjdeme ještě více do hloubuky - deriváty, pravděpodobnosti výnosů, ekonomické cykly ...
PROČ CHTÍT TITUL EFA?
Titul Vás přivede mezi elitu finančních a privátních bankéřů v ČR.
Klienti, kteří mají majetek, hledají vždy pro správu svých financí špičkové odborníky. Díky titulu EFA se zařadíte mezi ně.
Díky titulu EFA získáte prestiž na poradenském trhu, náskok před konkurencí, upevníte si vztah s klientem a získáte nové klienty.
obsah kurzu efa
Zde si můžete prohlédnout standardní tématické okruhy, které je nutné absolvovat pro splnění podmínek certifikace EFA. Na přání můžeme ušít kurz přímo pro Vás a přidat některé moduly :

Příkladem :

Práce s asistentkou
Tvorba svého business plánu

a mnoho dalšího.

Neváhejte se nás kontaktovat pro více informací.
ZAJÍMÁ VÁS TITUL EFA?
Chcete se dozvědět více?
Napište nám
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky