Certifikace PFP

základní pilíř každého finančního poradce

Co je titul PFP?

Titul PFP je základním pilířem každého finančního poradce. Kurz je určen především pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat, zlepšovat své dovednosti a dále se posunout k prestižnějším finančně-poradenským titulům EFA / EFP.
Po absolvování kurzu jste připraveni na zkoušky a získat titul PFP (Poradce Finančního Plánování) pod záštitou mezinárodní organizace EFPA.
Vzdělávacím modulem získáte vyšší výtěžnosti klienta, vyšší příjmy, náskok před konkurencí. Nastavíme metodické standardy práce, vyšší efektivitu práce s klientem i správnou péči o klienta.
Obsahem přípravy je také správné nastavení a logika finančního plánu a jeho aplikace v praxi. Moduly jsou interaktivní, formou hry bez nudných slidových prezentací. Dozvíte se informace například o makro-ekonomii, dluhopisech, akciích, správném nastavení portfolia klienta, správné nastavení pojistných částek až po péči o klienta a zjištění jeho potřeb.
PROČ CHTÍT PFP?
Náš vzdělávací kurz běží již od roku 2016. Za tu dobu prošlo našim kurzem více jak 400 poradců z různých poradenských skupin.
Průměrný nárůst produkce byl 35%

Vysoká úspěšnost našich kurzů = 93% úspěšnost u testů!!!

Máme zkušenosti. Jsme praktici.

Vzděláváme více jak 12 let!
program kurzu pfp
Zde si můžete prohlédnout standardní tématické okruhy, které je nutné absolvovat pro splnění podmínek certifikace PFP. Na přání můžeme ušít kurt přímo pro Vás a přidat některé moduly :

Příkladem :

Práce s asistentkou
Tvorba svého business plánu
a mnoho dalšího. 

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
ZAJÍMÁ VÁS KARIÉRA FINANČNÍHO PORADCE?
Chcete se dozvědět více?
Napište nám
ZŮSTAŇME V KONTAKTU

ODBĚR NOVINEK

×

Přihlášení k odběru TWP newsletteru.

Odebírat novinky