Webinář Vaše cash-flow
Jedině správné nastavení příjmů a výdajů Vás může finančně zajistit do budoucna.


Zveme Vás na náš další on-line webinář, který bude zaměřený na řízení Vašeho cash-flow aneb výdajů a příjmů.

16.4. 2020 v 18:00

Co se dozvíte?

Bohužel se nám všem může stát, že bude třeba se pořádně zamyslet nad naší finanční gramotností a nad tím, jak a kde ušetřit v momentální době krize. Poradíme Vám, které produkty v této době je zapotřebí platit a u kterých mohu snížit nebo dokonce úplně pozastavit platbu.

Aby ekonomický systém v našem státě zcela nezkolaboval, je nutné zajistit některá opatření, a to se nám také již děje. Plošné odklady splátek úvěrů u bank, upravená pravidla pro čerpání hypotečních úvěrů. My Vám na webináři řekneme jak na to, jaké dokumenty je třeba vyplnit a jak postupovat.

Další téma, kterému se budeme věnovat je konsolidace, tedy sloučení, úvěrů. Které se vyplatí, které se nevyplatí a jak tento proces probíhá.

Pokud se Vás toto téma týká, a také máte nějaké finanční produkty, my Vám poradíme, jaké smlouvy měnit a proč a jaké máte vy, jako klient, možnosti na finančním trhu.

Pobavíme se spolu o našich rezervách na spořících účtech. Kolik finančních prostředků bylo doporučeno mít našetřeno, jaká je reálná doporučená částka podle dat.

Webinář je pro Vás!

Připojte se, pokud se chcete dozvědět možnosti upravení Vašich splátek a tím zvýšení cash-flow.

Připojte se, pokud chcete být do budoucna více zajištěni a mít tak klidnější spaní.

Pokud jste se o tyto opatření již zajímali, připojte se na náš webinář a můžete se dozvědět více cest, jak Vaše příjmy a výdaje přizpůsobit této krizi.


Zaregistrujte se na webináři prostřednictvím formuláře do 15.dubna 2020.
V registraci uveďte, prosím, vaše jméno a příjmení, telefon a email, na kterých vás můžeme zastihnout.

Vaši registraci vám emailem potvrdíme a následně zašleme link na přihlášení.


Těšíme se na Vás!

Trusts&Wealth protection